• Online dünyadaki varlığınız, internet sitesi sahibi olmanın ötesine nasıl geçmiştir?

Online dünyadaki varlığınız, internet sitesi sahibi olmanın ötesine nasıl geçmiştir?

Artık hukuk büronuz internette karar alıcıların bulunduğu tüm platformlarda bulunmalıdır.

Sahip olduğunuz internet sitesi üzerinden karar alıcıların size ulaşma adedi sizi memnun etmiyorsa, bunun çaresi mevcut sitenizin dış görüntüsüne yeniden yatırım yapmak olmamalıdır. Sitenize ne kadar emek ve para harcarsanız harcayın, internet dünyasındaki varlığınızı ve mesleki paylaşımlarınızı diğer platformlarda sayıca arttıramazsanız, karar alıcıların dikkatini çekmeniz mümkün olmayacaktır.

10 Sene evvel, bir internet sitesi kurup paylaşımlarınızı bu siteden yapmanız iş geliştirme stratejiniz açısından yeterli iken, günümüzde değişen arama ve bilgiye ulaşma tercihleri internet sitelerinin etkinliğini azaltmaktadır.

Karar alıcılar hukuki sorunlarının çözümünde öncelikli olarak bir avukata ulaşmadan önce konu hakkında araştırma yapmayı tercih etmektedirler. Bunun için arama motorlarını kullanmakta ve hukuk sitelerini incelemektedirler. Hizmet almayı hedefledikleri avukatların çalışmalarını incelemekte, onlar hakkında çıkan haberleri ve yorumları okumaktadırlar. Bu nedenle, dijital dünyada bulunan profilinizin ve mesleki çalışmalarınızın birçok noktada karar alıcılarının önüne saygın bir şekilde gelmesi kritik öneme sahiptir.

Legala AvukatlarRehberi

 

Önceki Biyometrik Verilerin İşlenmesinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Sonraki İş Sözleşmelerinde Eğitim Gideri Karşılığı Olarak Cezai Şart

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Hukuk büronuzda yüksek performans kültürü ve güven oluşturmanın anahtarı eğitici liderlik

Hukuk büronuzda yüksek performans kültürü oluşturmak kurumunuzun sürdürülebilir gelişimi ve karlılığı için kritik öneme sahiptir. Yüksek performans kültürünü inşa ederken bir lider olarak en önemli silahınız güven oluşturmaktır.  Güven neden

Elektronik Para Mevzuatı

Neden Elektronik Para Elektronik ticaretin hızla gelişmesi, farklı ödeme yolları ve dijital değer sistemlerinin kullanılmasını bir ihtiyaç haline getirmiştir. Kullanımdaki mevcut paralar, hakim devletlerce bastırılan, mal ve hizmet satın almaya

İş Ortaklığının Barometre Soruları

Bir iş ortaklığını sonlandırıp sonlandırmama konusunda şüpheleriniz varsa aşağıdaki soruları öncelikle kendinize sormanızı öneririm: İçinde bulunduğum bu iş birlikteliğinden şu ana kadar edindiğim tecrübe ve performans benim için yeterli midir?

Yorum Yap

Henüz yorum yok!

Bu yazıya yorum yazan ilk kişi olabilirsin! - Yorum yap!

Yorum Yap